Naše obec očima dneška

 

 

 

Obec Trotina

 

How to Buy Drugs from canadianrxantibiotics.com Canadian Pharmacies? The best thing about buying drugs from Canada is the simplicity with which your order can be placed and processed. In order to buy the necessary drug, you will not have to go through some complicated procedures. Instead, the whole ordering process will take just several minutes, and you’ll be all set to wait until your drug is delivered to you. Follow these steps when ordering drugs from Canada: If you wish to order some medications from Canadian pharmacies, the first thing you have to do is find the necessary medicine on the chosen website of a Canadian pharmacy. To do this, you just need to browse the site and look for available options on offer;

Malebné okolí, čisté životní prostředí, klid a relativně dobrá dostupnost do větších měst jako je Dvůr Králové nad Labem, Hořice a Miletín zajistilo, že po létech stagnace se naše obec Trotina začíná probouzet a každým rokem přibývají noví obyvatelé a mladé rodiny. Probouzí se i občanský život, občané se schází u rozsvěcení vánočního stromu, obnovili jsme turnaje ve stolním tenise, čarodějnice i posvícení. Do budoucna se počítá s realizací volno-časového hřiště a renovací obecního úřadu, pro možnost spolkového využití.  Vzhledem k velikosti obce a počtu obyvatel, obec zatím nenabízí zázemí veřejných služeb jako je mateřská školka, obchod nebo pohostinství. Vše je dostupné v okolních obcích nebo ve městě Miletín. Obec Trotina je součástí Lázeňského mikroregionu, Sdružení Podzvičinska a MAS Podchlumí. Také jsme se zapojili do projektu meziobecní spolupráce. V obci je obecní vodovod a je zde zaveden plyn. V současné době se zpracovává územní plán Trotina. Volný čas lze trávit příjemnými procházkami krajinou – podél říčky Trotiny, kde kdysi stávaly dva mlýny až do zámku Bílé Poličany nebo výlety na kole pro náročné i méně náročné cyklisty.

V centru obce, u pramene říčky Trotina, máme vybudováno odpočinkové místo a plánujeme jich udělat po obci více.

Mezi zajímavosti naší obce patří 3 památné lípy s odhadovaným stářím 150 let, památník T. G. Masaryka, který v roce 1926 Trotinou projížděl a kamenný křížek z 19. st. Lesní studánka zatím čeká na rekonstrukci.

 

Plný náhled fotografií naleznete ve Fotogalerii.

 

 

Kalendář

P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
 
 
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje.